Prawo Powrotu

Injured Man Rehabilitation Recovery  - mohamed_hassan / PixabayZasada zaobserwowana przez wielu ludzi, która mówi, że to co dajesz światu wraca do Ciebie ze zwielokrotnioną siłą. Jest to Prawo Powrotu.
Działa ono tak samo jak grawitacja czy tarcie. Po prostu jest i nic się z tym nie da zrobić. Możesz się zbuntować, pogodzić z losem albo zastanowić jak to wykorzystać we własnym życiu. W tej notce będę Cię zachęcał do wybrania trzeciej drogi. Dlaczego?
Bo im więcej będziesz dawał ludziom miłości, ciepła i radości tym więcej będzie jej w Twoim życiu. Ludzie wdzięczni, że sprawiasz im radość będą się Tobie rewanżować tym samym. Ludzie dla których byłeś zły również będą źli. To co dajesz to dostajesz. Dawaj mądrze, będziesz wtedy zbierał wspaniałe rzeczy.

Jak mawiała biblijna przypowieść, ziarno rzucone na skałę czy ciernie nie wyda owoców. Jednak im więcej go rzucasz tym więcej masz szans na sukces i pozytywny odbiór. Generalizując, że wszyscy ludzie są niewdzięcznikami sam sobie robisz kuku, bo ta generalizacja jest bardzo o kant rozbić. Wielu ludzi jest przyjaznych dla innych, a możliwe, ze trafiasz na nich w nieodpowiednim momencie. Pamiętaj, że człowiek działa zawsze w pozytywnej intencji, choć nie zawsze jest ona dla Ciebie zrozumiała.
Pamiętaj też, że nic nie robiąc również dajesz. Dajesz izolację, milczenie, samotność. Nie oddajesz również energii do systemu i nie może on Ci jej oddać w większej ilości, a zawsze dostajesz więcej.

Działając męczysz się, ale odbudowujesz zasoby ze zwielokrotnioną siłą. Dobrym przykładem są ćwiczenia fizyczne. Męczysz mięsień, a on rośnie większy. Tak samo jest z Twoją wewnętrzną radością i każdą inną umiejętnością. Im częściej ją ćwiczysz tym jest ona doskonalsza za każdym razem.
Dlatego działaj i baw się genialnie.

Praca

Jedni ją lubią, inni szanują. Najlepsi pracują z pasją i poświęceniem osiągając zdumiewające sukcesy.
Chodzi tutaj zarówno o kontekst zarobkowy jak i każdy inny, gdyż każdy sukces jest efektem intensywnego zainteresowania i pracy z pasją. Kiedy poświęcasz czemuś czas i energię to wraca ona do Ciebie ze zwielokrotnioną siłą dając to czego oczekujesz od życia. Zgodnie z Prawem Atrakcyjności. To o czym myślisz to dostajesz. Warto więc myśleć z głową.

Chodzi tutaj o myślenie ukierunkowane na cel, który chcesz osiągnąć. Chcę być wesoły to nie to samo co nie chcę być smutny. Pozytywne myślenie to myślenie na TAK. Daje Ci ono nowe ścieżki w mózgu, który chce więcej i więcej tego co już otrzymuje. Dlatego najpierw o czymś myślisz, a potem to robisz. Na początku ścieżka potem autostrada w Twoim mózgu działa.

Działa kiedy Ty działasz. Praca to podstawa sukcesu. Rób to co kochasz i poświęć temu życie. Osiągniesz sukces, bo zadbasz o siebie. Wtedy Ty sam będziesz dawał sobie jeszcze więcej przyjemności i energii do działania. Jednocześnie ludzie będą Ci wdzięczni, że sie rozwijasz i dajesz im najlepsze co tylko można. Zarówno materialnie jak i duchowo.
Więc pracuj nad własnym życiem i wszystkimi jego elementami. Pracuj z pasją.
Baw się.