Szkolenia z kosmetyki oraz fryzjerstwa

kosmetykaZ przyjemnością zapraszamy państwa na profesjonalne szkolenia z dziedziny kosmetyki oraz fryzjerstwa. Szkolenia są prowadzone w małych grupach, przez najlepszych fachowców, którzy zrobią wszystko, aby przekazać maksymalną ilość swojej wiedzy. Centrum kosmetyki nowoczesnej „Nirwana” zapewnia wszelkie materiały oraz sprzęty potrzebne do nauki na najwyższym poziomie. W trosce o komfort i zadowolenie kursantów w trakcie zajęć zapewniamy słodką przekąskę.

Uwaga! Nie pobieramy opłat za egzaminy końcowe oraz certyfikaty. Po zajęciach zapraszamy do hurtowni fryzjersko-kosmetycznej, gdzie można będzie zobaczyć prezentację profesjonalnych foteli kosmetycznych. W hurtowni mieści się wszystko, co jest potrzebne do doskonalenia umiejętności zdobytych podczas zajęć, a ponadto do każdego zakupu dołączamy niespodziankę!

Włosy

W dzisiejszych czasach ciągły stres i zła dieta bardzo widocznie osłabia kondycję włosów. Często rzadkie włosy stają się problemem nie tylko estetycznym ale i psychicznym. Rozwiązaniem jest przedłużanie i zagęszczanie włosów naturalnych za pomocą specjalnie dobranych i wplecionych pasemek z włosów syntetycznych. Na szkolenia zapraszamy mieszkańców całej Polski i UE.

Warkoczyk

Marzysz o nowej fryzurze na lato, albo chcesz zdobyć nowy zawód lub poszerzyć ofertę swojego gabinetu fryzjerskiego? A słyszałaś/łeś o zaplataniu warkoczyków na całej głowie? W zależności od upodobań można zapleść warkoczyki od krótkich, poprzez długość do ramion, łokci a nawet do pasa lub bardzo długie, np. do kolan. Ich grubość też jest dowolna – zależy od osoby, która będzie je nosić. Najfajniejsza jest zabawa kolorami, sztuczne włosy są produkowane dosłownie we wszystkich kolorach, począwszy od białych, pełnej gamy blondów, brązów, skończywszy na głębokiej czerni. Jeżeli ktoś zdobędzie się na odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji może sięgnąć po kolory „mniej” naturalne – czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, różowy itp. Od niedawna jest moda na mixowanie kolorów (balejaże, pasemka), można mieszać nawet 5 kolorów w jednym warkoczyku, przy mieszaniu kolorów fryzura sprawia wrażenie bardziej przestrzennej.

Wizaż

Makijaż nie może być traktowany tak, jak malowanie na ścianie, musi rozświetlać twarz i nie może pokrywać jej jak maska. Jest dodatkiem do ubrania i wraz z nim musi się zmieniać zgodnie z nastrojem i porą dnia. Jest nieodzownym dopełnieniem kobiecości. Najpiękniejsza dziewczyna może być oczywiście czarująca bez makijażu, ale z nim staje się niezrównanym arcydziełem.

Piercing

Piercing stał się nową modą, która zatacza coraz szersze kręgi we współczesnym społeczeństwie. Dawniej szokujące kolczyki na twarzy, ciele, dzisiaj stają się częścią osoby noszącej. Podkreślają jej charakter, temperament.

Tipsy

Stylizacja paznokci jest nie tylko zawodem – jest naszą pasją!!!!!!!· Prowadzimy indywidualne szkolenia z najlepszymi instruktorami, autorytetami w dziedzinie modelowania i stylizacji paznokci. Wychodząc na przeciw potrzebom w dziedzinie pielęgnacji paznokci stworzyliśmy możliwość zdobycia atrakcyjnego zawodu – STYLISTKA PAZNOKCI.
Oferujemy bogaty program szkoleń zarówno dla osób początkujących w zawodzie, jak i dla profesjonalistów. Uczestnicy szkoleń otrzymują gruntowną wiedzę z zakresu technik żelu, żelu kolorowego, fiberglassu, oraz akrylu, akrylu kolorowego.

Kosmetyka

Pragniesz zostać kosmetyczką, ale obawiasz się, że długoletnia i kosztowna nauka nie będzie w pełni zadowalająca? A może chcesz otworzyć swój własny salon?

Makijaż permanentny

Od wieków ludzie na wszystkich kontynentach poprawi urodę, aby być najbliżej ideału.
Dzisiaj naturalne podkreślenie piękna jest możliwe dzięki makijażowi permanentnemu.
Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu barwnika cieniutką igiełką płytko w naskórek. Ukłucia igły są lekko odczuwalne, ale dla lepszego komfortu stosuje się maść znieczulającą.
Makijaż permanentny w Europie nie jest jeszcze rozpowszechniony. Jednak w wielu kosmetyczkach i wizażystkach drzemie ogromny potencjał, a w niedalekiej przyszłości moda na makijaż permanentny ogarnie i Polskę.

Poniżej przedstawiamy program szkolenia:

-Rodzaje włosów naturalnych i syntetycznych,
– Dobór kolorystyczny włosów doczepianych względem włosów naturalnych,
– Dzielenie włosów doczepianych, mieszanie kolorów i łączenie w pasemka,
– Podział głowy,
– Pielęgnacja włosów po przedłużaniu i zagęszczaniu,
– Prezentacja przedłużania i zagęszczania włosów metodą klejową i za pomocą zgrzewu termicznego,
– Ćwiczenia praktyczne w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów,
– Techniki ściągania włosów doczepianych,
– Ćwiczenia w ściąganiu włosów przedłużonych i zagęszczonych,
– Kilka słów o profilaktyce raka,
– Test sprawdzający,
– Wydanie certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu.

Przeczytaj więcej o profilaktyce raka.

Leave Comment