TAKEME – nie tylko magazyn o szkoleniach

takemeW obecnych czasach młodzi ludzie chcą zdobywać jak największą ilość wiedzy, chcą być wyszkoleni, władać wieloma językami, chcą po prostu stać się autorytetami w danej dziedzinie, a do tego potrzebne jest ciągłe kształcenie się. Dlatego też warto poznać najnowszy magazyn dla młodych i chętnych nauki TAKEME. Magazyn ten jest swoistym informatorem, bazą wiedzy o różnych ciekawych wydarzeniach kulturalnych, o różnych szkoleniach, kursach i tym podobnych akcjach.

Magazyn w wielu miastach

Magazyn ten wydawany jest w wielu miastach w Polsce, posiada też swoją stronę internetową z wartościową wyszukiwarką. W najbliższych tygodniach zostanie również uruchomiona Galeria. Dzięki niej każdy będzie mógł uwolnić kilka swoich dzieł i stworzyć w ten sposób „uwolnione porfolio”, które krążyć może w zasadzie na całym świecie promując jednocześnie Twoje nazwisko, jest ono bowiem nierozerwalnie związane z dziełem, które uwalniasz. Twórcy magazynu TAKEME napisali dwie licencje, ponieważ nie każdy twórca musi chcieć, by jego dzieło było dowolnie modyfikowane. Dlatego licencja TAKEME zakłada „jedynie” swobodne wykorzystanie dzieła, a TAKEME – dopuszcza możliwość modyfikacji. Pobierając dzieło zwróć uwagę, na której z licencji zostało ono „uwolnione”. „Uwolnienie” następuje poprzez dołączenie do dzieła jednej z dwóch licencji Fundacji Twórcy Możliwości oraz umożliwienie nieokreślonej liczbie osób pobrania dzieła wraz z Licencją poprzez stronę TAKEME.

Na wolnej licencji

„Uwolnienie” polega na udzieleniu innym osobom praw do dzieła tak, aby mogły one z niego korzystać, jak również udostępniać je innym osobom na warunkach Licencji, która została do dzieła dołączona. Nic prostszego. Warto również korzystać z wyszukiwarki informacji o szkoleniach i kursach, wystarczy wpisać żądane zapytanie na przykład forex szkolenie, prawo pracy szkolenia, szkolenia dla biznesu i w ten sposób bardzo szybko dotrzemy do wartościowych dla nas informacji o szkoleniach, kursach i tym podobnych wydarzeniach. Dzięki takim bieżącym informacjom nie przejdzie nam koło nosa żadne ciekawe szkolenie!